Online štúdium

Stredisko korešpondenčných kurzov Slovensko

Pripojte sa k tisícom študentov a absolventov diaľkového štúdia korešpondenčných kurzov. Tempo štúdia si určujete sami a vzdelávať sa môžete úplne nezávisle, bez navštevovania konzultácií, priamo z tepla svojho domova. Stačí si vybrať z ponuky našich kurzov.

Kurzy:

 

 • Objavy v Biblii - obsahuje 26 lekcií so zaujímavými témami ako napríklad: Aké je skutočné tajomstvo šťastného života? Ponúka nám Biblia pomoc aj dnes? Nebo - je skutočné? Ako sa tam dostanem? Ako sa môžem cítiť lepšie a žiť dlhšie? Prečo Boh lásky dovolí, aby som trpel? Je nádej na život po smrti? Aké je tajomstvo odpovede na moje modlitby?

 • Veriť znamená žiť I. - tento kurz vám pomôže hľadať odpovede na základné otázky, týkajúce sa zmyslu života, pomôže vám orientovať sa v histórii a zoznámi vás s obsahom Svätého Písma - Biblie. Kurz má 14 lekcií. Po registrácii vám poštou zašleme 1. lekciu kurzu.

 • Veriť znamená žiť II. - je kurz pre pokročilých študentov - absolventov VZŽ I. Na základe Svätého Písma - Biblie pomáha riešiť otázky ako: existencia zla, problém smrti, vierohodnosť Biblie a archeológia, inšpirácia, biblické proroctvá a ďalšie. Kurz má 20 lekcií. Po registrácii vám poštou zašleme 1. lekciu kurzu.

 • Impulzy života - pokračovanie kurzu Veriť znamená žiť. Kurz, ktorý vám pomôže hľadať odpovede na základné otázky, týkajúce sa zmyslu života, pomôže vám orientovať sa v histórii a zoznámi vás s obsahom Svätého Písma - Biblie. Kurz má 14 lekcií. Po registrácii vám poštou zašleme 1. lekciu kurzu.

 • Globálne problémy - Kam speje ľudstvo? Prežije naša planéta? Čo hovoria vedci a prognostici? A čo na to Biblia a kresťanská viera? Naplnia sa najčernejšie scenáre budúcnosti, alebo v hodine dvanástej Boh zasiahne? Pri štúdiu internetového korešpondenčného kurzu globálne problémy chceme spoločne hľadať čestné odpovede na tieto a ďalšie životne dôležité otázky.

 • Vezmi zdravie do rúk - internetový korešpondenčný kurz. Zoznámi vás s programom New Start. Dozviete sa, čo je zdravé, aby ste si mohli naozaj vychutnať život. Poradí, ako si udržať správnu váhu, ako víťaziť nad stresom a chrániť dobré vzťahy v rodine. Kurz má 12 lekcií, ktoré môžete študovať online na internete.

 • Hľadaj, pátraj - detský korešpondenčný kurz, ktorý sme pripravili pre vaše deti školského veku v spolupráci s detskou organizáciou „Klub Pathfinder". Kurz pomáha deťom hľadať svoju vlastnú životnú cestu, budovať priateľstvo, prejaviť odvahu. Pre absolventov kurzu pripravujeme letný tábor. Kurz má 7 lekcií.

 • Kľúče - detský korešpondenčný kurz, pre školákov. Kurz pomáha deťom spoznať najznámejšie príbehy z Biblie a pomáha získať základné vedomosti v oblasti viery. Lekcie sú materiálom, ktorý je schválený MŠ SR aj ako učebnica pre vyučovanie náboženstva na školách 1. stupňa. Kurz má 26 lekcií.

Info brožurky na stiahnutie (pre stiahnutie alebo prečítanie obsahu, kliknite na jednotlivé obrázky):

Naozaj sa smrťou všetko končí? Dobrá správa Je možné začať znova? Nad zlato vzácnejšie Čo je naozaj dôležité? Moc modlitby Čo je pravda

Pre štúdium si môžete vybrať tri formy:

 • Poštové korešpondenčné kurzy
  Po prihlásení dostanete poštou prvú lekciu kurzu. Po preštudovaní odošlete vyplnenú prílohu do strediska korešpondenčných kurzov a tak postupne budete dostávať ďalšie lekcie.
 • Internetové korešpondenčné kurzy
  Po prihlásení cez internet dostanete e-mailom prístupové heslo k prvej lekcii kurzu. Po preštudovaní a odoslaní vyplneného formulára budete postupne dostávať prístupové heslá k ďalším lekciám kurzu.
 • Osobné štúdium Biblie
  Pre osobné štúdium nás, prosím, kontaktujte na tel.č.: 0917 338 362 alebo na 0908 838 046.
  (skupinové štúdium Biblie aktuálne prebieha v Bratislave na Ferienčíkovej 5 každý utorok o 18,00 hod.)

Počas štúdia môžete písomne, alebo E-mailom svoje názory a otázky konzultovať priamo s lektorom štúdia. Po ukončení každého kurzu obdržíte certifikát absolventa. Všetky kurzy sú poskytované vďaka sponzorom zdarma.

Mám záujem o online štúdium

Vstupné polia označené hviezdičkou [*] sú povinné!

Mám záujem o kurz: