Online štúdium

Stredisko korešpondenčných kurzov Slovensko - K U R Z Y P R E Ž I V O T

Pripojte sa k tisícom študentov a absolventov diaľkového štúdia korešpondenčných kurzov. Tempo štúdia si určujete sami a vzdelávať sa môžete úplne nezávisle, bez navštevovania konzultácií, priamo z tepla svojho domova. Stačí si vybrať z ponuky našich kurzov.

Kurzy:

 

 • Objavy v Biblii - obsahuje 26 lekcií so zaujímavými témami ako napríklad: Aké je skutočné tajomstvo šťastného života? Ponúka nám Biblia pomoc aj dnes? Nebo - je skutočné? Ako sa tam dostanem? Ako sa môžem cítiť lepšie a žiť dlhšie? Prečo Boh lásky dovolí, aby som trpel? Je nádej na život po smrti? Aké je tajomstvo odpovede na moje modlitby?

 • Veriť znamená žiť I. - tento kurz vám pomôže hľadať odpovede na základné otázky, týkajúce sa zmyslu života, pomôže vám orientovať sa v histórii a zoznámi vás s obsahom Svätého Písma - Biblie. Kurz má 14 lekcií. Po registrácii vám poštou zašleme 1. lekciu kurzu.

 • Veriť znamená žiť II. - je kurz pre pokročilých študentov - absolventov VZŽ I. Na základe Svätého Písma - Biblie pomáha riešiť otázky ako: existencia zla, problém smrti, vierohodnosť Biblie a archeológia, inšpirácia, biblické proroctvá a ďalšie. Kurz má 20 lekcií. Po registrácii vám poštou zašleme 1. lekciu kurzu.

 • Globálne problémy - Kam speje ľudstvo? Prežije naša planéta? Čo hovoria vedci a prognostici? A čo na to Biblia a kresťanská viera? Naplnia sa najčernejšie scenáre budúcnosti, alebo v hodine dvanástej Boh zasiahne? Pri štúdiu internetového korešpondenčného kurzu globálne problémy chceme spoločne hľadať čestné odpovede na tieto a ďalšie životne dôležité otázky.

 • Vezmi zdravie do rúk - internetový korešpondenčný kurz. Zoznámi vás s programom New Start. Dozviete sa, čo je zdravé, aby ste si mohli naozaj vychutnať život. Poradí, ako si udržať správnu váhu, ako víťaziť nad stresom a chrániť dobré vzťahy v rodine. Kurz má 12 lekcií, ktoré môžete študovať online na internete.

 • Hľadaj, pátraj - detský korešpondenčný kurz, ktorý sme pripravili pre vaše deti školského veku v spolupráci s detskou organizáciou „Klub Pathfinder". Kurz pomáha deťom hľadať svoju vlastnú životnú cestu, budovať priateľstvo, prejaviť odvahu. Pre absolventov kurzu pripravujeme letný tábor. Kurz má 7 lekcií.

 • Kľúče - detský korešpondenčný kurz, pre školákov. Kurz pomáha deťom spoznať najznámejšie príbehy z Biblie a pomáha získať základné vedomosti v oblasti viery. Lekcie sú materiálom, ktorý je schválený MŠ SR aj ako učebnica pre vyučovanie náboženstva na školách 1. stupňa. Kurz má 26 lekcií.
 • Harmonická rodina - Kurz o tom, ako si vytvoriť príjemné rodinné zázemie.

Info brožurky na stiahnutie (pre stiahnutie alebo prečítanie obsahu, kliknite na jednotlivé obrázky):

Naozaj sa smrťou všetko končí? Dobrá správa Je možné začať znova? Nad zlato vzácnejšie Čo je naozaj dôležité? Moc modlitby Čo je pravda

Pre štúdium si môžete vybrať tri formy:

 • Poštové korešpondenčné kurzy
  Po prihlásení dostanete poštou prvú lekciu kurzu. Po preštudovaní odošlete vyplnenú prílohu do strediska korešpondenčných kurzov a tak postupne budete dostávať ďalšie lekcie.
 • Internetové korešpondenčné kurzy
  Po prihlásení cez internet dostanete e-mailom prístupové heslo k prvej lekcii kurzu. Po preštudovaní a odoslaní vyplneného formulára budete postupne dostávať prístupové heslá k ďalším lekciám kurzu.
 • Osobné štúdium Biblie
  Pre osobné štúdium nás, prosím, kontaktujte na tel.č.: 0917 338 362 alebo na 0908 838 046.
  (skupinové štúdium Biblie aktuálne prebieha v Bratislave na Ferienčíkovej 5 každý utorok o 18,00 hod.)

Počas štúdia môžete písomne, alebo E-mailom svoje názory a otázky konzultovať priamo s lektorom štúdia. Po ukončení každého kurzu obdržíte certifikát absolventa. Všetky kurzy sú poskytované vďaka sponzorom zdarma. Harmonická rodina
Kurz o tom, ako si vytvoriť príjemné rodinné zázemie. Viac info aj na www.kurzyprezivot.sk

Mám záujem o online štúdium

Vstupné polia označené hviezdičkou [*] sú povinné!

Mám záujem o kurz: